Canicross vybavení,
krmiva a doplňky

Canicross - postroje, sedáky, vodítka

Není tvá canicrossová výbava ještě kompletní, nebo nastal čas na výměnu?

Koupit nové vybavení se opravdu vyplatí.

Dobře padnoucí postroj je jedna z klíčových věcí, jak mít psího atleta ve formě co nejdelší dobu. V takovém postroji se pes cítí pohodlně a má mnohem věší potěšení z běhu i samotného tahu.

Každý pes je jiný a má jinou stavbou těla, proto je proces pasování postroje často zásadní akcí, která rozhoduje o chuti psa běhat a v konečném důsledku i o zdraví samotného psa.

Verča má v této oblasti bohaté zkušenosti, široký sortiment různých druhů postrojů a v neposlední řadě dokonalý cit pro individuální potřeby tahouna.

Chceteli pro vašeho psího parťáka udělat maximum, stavte se u Verči v  kamenné prodejně Pet Shop Trutnov (FB), (IG) a ona vám ráda pomůže. 

Krom canicrossové výbavičky pro běžce i jeho psího parťáka nabízí i kompletní nabídku krmiv, doplňků stravy, vodítek a obojků. Váš pes tak bude zářit nejen na závodní trati, ale i ve víru městské džungle.

Vše pro psy - krmiva, doplňky stravy, obojky, vodítka

Ještě by to něco chtělo?

Vybrané značky top krmiv, designové obojky a vodítka, nebo jen chutné pamlsky za dobře odvedenou práci – to a ještě mnohem víc v kamenné prodejně Pet Shop Trutnov (FB), (IG).